MALİYE BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN, ABDULLAH ERDEM CANTİMUR MAKAMINDA ZİYARET EDİLMİŞTİR.

Maliye Bakan Yardımcımız Sayın,Abdullah Erdem CANTİMUR' u makamında ziyarette bulunan derneğimiz Personel Müdür ve Yardımcılarımızın sorunları ve ihtiyaçları konusunda görüşmede bulunmuşlardır. Sayın Bakan Yardımcımıza göstermiş olduğu destek ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

PERMUDER

MALİYE BAKANLIĞI PERSONEL GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN, HASAN ŞAHİN MAKAMINDA ZİYARET EDİLMİŞTİR.

Maliye Bakanlığı Personel Genel Müdürümüz sayın, Hasan ŞAHİN'i makamında ziyarette bulunan derneğimiz Personel Müdür ve Yardımcılarımızın sorunları ve ihtiyaçları konusunda görüşmede bulunmuşlardır. Sayın Personel Genel Müdürümüze göstermiş olduğu destek ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

PERMUDER

MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN, PROF.DR. ALİM IŞIK ZİYARET EDİLMİŞTİR.

Milletvekilimiz sayın, Prof.Dr. Alim IŞIK'a ziyarette bulunan derneğimiz Personel Müdür ve Yardımcılarımızın sorunları ve ihtiyaçları konusunda görüşmede bulunmuşlardır. Sayın Milletvekilimiz Prof.Dr. Alim IŞIK'a göstermiş olduğu ilgi ve yapılması gereken yasal düzenlemeler konusunda verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

PERMUDER

 

 

MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN, ERKAN AKÇAY ZİYARET EDİLMİŞTİR.

Milletvekilimiz sayın, Erkan AKÇAY'a ziyarette bulunan derneğimiz Personel Müdür ve Yardımcılarımızın sorunları ve ihtiyaçları konusunda görüşmede bulunmuşlardır. Sayın Milletvekilimiz Erkan AKÇAY'a (eski) bir maliyeci olarak göstermiş olduğu yakın ilgi ve yapılması gereken yasal düzenlemeler konusunda verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

PERMUDER